دسته‌بندی نشده

سفارش برنامه نویسی اختصاصی در گروه پیشتازان نوآوری

سفارش برنامه نویسی اختصاصی در گروه پیشتازان نوآوری

برنامه نویسی نرم افزار و پروژه های تحت وب به صورت اختصاصی نیازمند کیفیت از ابتدای آغاز پروژه تا انتهای آن است. کنترل کیفیت نرم افزار برای ما یک امر حیاتی و همیشگی میباشد و با معماری باز و هوشمندانه برنامه تحت وب اجازه می دهد راه حل هایی مقیاس پذیر ایجاد کرد و سیستم هایی با بهره وری بیشتر بوجود آورد.

برنامه نویسی تحت وب با تحلیل نیاز های مشتری شروع میشود. پس از آن به طور کامل توسط متخصصین سایت نوآوری با در نظر گرفتن آخرین تکنولوژی های تحت وب اجرا خواهد شد.

وب سایت سازگار با موتورهای جستجو
رعایت اصول کامل بهینه سازی برای موتورهای جستجو
حداکثر کارایی با بهره گیری از فناوری های استاندارد و بروز
طراحی اختصاصی قالب و طرح گرافیکی وب سایت
ملاحظات امنیتی در پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب
استفاده بهینه از منابع سخت افزاری در طراحی وب سایت و پورتال (کدهای بهینه شده)
رعايت اصول و الگوریتم های استاندارد
قابليت كاربردپذیری (Usability) و سادگي (Simplicity) در طراحی
قابليت دسترسي بدون اشكال وب سايت با تمامی مرورگرهای استاندارد و رایج
طراحی فرایندهای وب سایت، تحلیل، و مشاوره پروژه های خاص
در اختیار گذاشتن مدیریت برای تمامی بخشهای وب سایت و راحتی در انجام تغییرات
رعايت استانداردهاي HTML5 و همخواني با الزامات کنسرسیوم جهاني وب

مراحل تولید نرم افزار سفارش مشتری در شرکت گرین وب از سه بخش اصلی تشکیل گردیده است: مرحله اول برنامه ریزی و امکان سنجی پروژه تحت وب است؛ مرحله دوم پیاده‌سازی سیستم به صورت کامل شامل برنامه نویسی و اجرا، آزمون و مستندسازی پروژه تحت وب؛ سوم استقرار و نگهداری پروژه اجرا شده؛ الگوهای تولید نرم افزار بسته به نوع کار و قرارداد تعریف می شود؛ از آن جمله می توان به الگوی آبشاری، حلزونی، تکرارشونده و افزایشی اشاره کرد.

در نوآوری الگوی توسعه سریع و الگوی اسکرام در کلیه پروژه ها اعمال می شود. گرین وب در طراحی و توسعه ی نرم افزارهای اختصاصی تجربه خوبی دارد و مشتریان که سرمایه های نواوری هستند به میزان ۹۵% رضایت را برای این شرکت ثبت کرده اند. متخصصین و کارشناسان واحد برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای تحت وب به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرمهای مختلف و همچنین سایر فن آوری های مرتبط با وب مسلط و حرفه ای هستند و همیشه بهترین راهکارها را به شما پیشنهاد می دهند. واحد مشاوره مجموعه گرین وب برای بهترین و کم هزینه ترین روش تولید بهترین راه کار را به شما معرفی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *